Zawód konsultanta biznesowego od blisko 20 lat łączę z pracą pedagogiczną. Lata doświadczenia w branży doradczej i networkingowej (w tym także marketingowej) pozwoliły mi na wypracowanie skutecznych strategii i technik. Kilkuset zadowolonych klientów, których firmy pod moim okiem efektywnie i efektownie się rozwinęły, są najlepszym resume. Swoje działania zawsze opieram na zawodowej pasji i indywidualnym podejściu do klienta.

Pracuję także jako nauczyciel języka polskiego w szkołach polonijnych w aglomeracji chicagowskiej. Jestem pedagogiem z mnóstwem pomysłów na niebanalną edukację, gdzie nie ma miejsca na nudę i monotonię. Swoim uczniom z uśmiechem tłumaczę, dlaczego „żółta żaba żarła żur, a rzęsa w rzece to rzadka rzecz”. W ósmej polonijnej edycji Dyktanda przygotowanego przez sekretarz Rady Języka Polskiego prof. Katarzynę Kłosińską zdobyłam tytuł wicemistrza ortografii.

HUB Kultura jest projektem, który przede wszystkim pokazuje przenikanie płaszczy biznesowej i kulturalnej, daje też możliwość skorzystania z profesjonalnej oferty zarówno doradczej, jak i kulturalnej.

W ramach projektu HUB Kultura służę Państwu swoją wiedzą i umiejętnościami.