W moje DNA wbudowana jest fotografia. Ten genetyczny związek przekłada się na funkcjonowanie w świecie, na odbieranie rzeczywistości, na wrażliwość, emocje, wyczucie piękna. Specjalizuję się w fotografii portretowej, modowej oraz dokumentalnej. Kiedy patrzę na lata mojej pracy fotograficznej poza osiągnięciami, wystawami i czystą satysfakcją, najbardziej doceniam możliwość budowania relacji z ludźmi. Kontakt z drugim człowiekiem, który staje przed moim obiektywem, jest tym, co decyduje o ostatecznym efekcie. A wydobycie wewnętrznego światła, które jest w każdym z nas – przekłada się na sztukę.

Dzięki TCW Magazine w 2013 roku rozpoczęłam moją przygodę z fotografowaniem największych pokazów mody w Chicago i NYC. Od 2016 roku współpracuję z wydawnictwem Modern Luxury, które publikuje takie tytuły jak „CS Magazine”, „Interiors” czy „Michigan Ave”. Moje prace można było również zobaczyć w „Forbes Poland”, „Vogue Italia”, „Chicago Tribune”, „Flawless Magazine” czy w „Gentleman Magazine”. Aby połączyć pasję do fotografii z wewnętrzną potrzebą pomocy przy jednoczesnym wykorzystaniu mojego talentu w 2012 r. podjęłam stałą współpracuję z organizacją charytatywną Flashes of Hope. FOH zapewnia darmowe profesjonalne sesje zdjęciowe dzieciom chorym na raka i ich rodzinom.

Kontakty i relacje nawiązywane podczas mojej pracy wpisuję w credo projektu HUB Kultura. To płaszczyzna, gdzie nie tylko mogę użyczyć Państwu swoich kompetencji, ale także wyjść z ofertą artystyczną i kulturalną, która wymyka się sztampowości.