Od 25 lat pracuję jako dziennikarz, z czego większość zawodowego życia – w Chicago. Przez lata aktywności w polonijnych mediach zrealizowałam wiele projektów, które nie tylko zainteresowały polonijnego odbiorcę, ale także widzów i czytelników w kraju. Udało mi się wprowadzić na lokalny rynek nową jakość, gdzie nie ma miejsca na ponglisz, bylejakość i amatorszczyznę, oraz wykształcić przynajmniej kilku dziennikarzy oraz managerów. Z mojej inicjatywy powstały projekty wydawnicze, które zapisują historię Polonii w Wietrznym Mieście. Z prawdziwą satysfakcją odnotowuję w swoim zawodowym emploi jako redaktor naczelna uratowanie od zniknięcia z rynku „Dziennika Związkowego” – najstarszej polskojęzycznej gazety wydawanej poza granicami kraju. Aktualnie na antenie Polskiego Radia Chicago 1030 AM w każdy czwartek, zawsze o pierwszej, prowadzę program „Rozmowy nie tylko polityczne”.

Lata pracy dla Polonii i biznesu dały mi nie tylko unikatową wiedzę o środowisku, kontakty, ale także poczucie, że pora postawić na własny, autorski projekt, który nie ma obciążenia korporacją i prezesami (skądinąd ta część mojej zawodowej przygody, która dała mi wiedzę o współczesnej polonijnej mafii, jest świetnym materiałem na literaturę faktu).

Szanowni Państwo, HUB Kultura ma łączyć, edukować, stworzyć płaszczyznę ponad podziałami i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wysublimowanego odbiorcy. Nie stawiamy na ilość, stawiamy na jakość. Nasz zespół, zespół HUB Kultury, jest do Państwa dyspozycji.